O NÁS

Sme stále mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Neuspokojujeme sa s priemerom, naším cieľom je byť najlepší. Dbáme na vysokú profesionalitu každého jedného z nás. Spojili sme naše skúsenosti a vytvorili tak pre vás zázemie s nadštandardnou starostlivosťou.

“Robíme čo milujeme a to sa odzrkadľuje na našej práci. “

O NÁS

Spoločnosť Coregio s.r.o. úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2012. Od svojho vzniku sa prioritne venuje poskytovaniu konzultačno-poradenských služieb v oblasti realitného trhu, rekonštrukciám interiérov a predaju interiérového nábytku. V neposlednom rade už niekoľko rokov poskytujeme upratovacie služby firmám a domácnostiam. Prirodzeným vyústením našich doterajších aktivít bolo rozhodnutie rozšíriť portfólio ponúkaných služieb o “Realitnú činnosť” a “Správu bytov a nebytových priestorov”.

V marci 2018 sa naša novovzniknutá realitná kancelária Domus Real stala členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Táto je združením profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Jasnými pravidlami vytvára Realitná únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie.

„Úspech sa vždy a všade začína odvahou.“

– Napoleon Bonaparte –