NOVINKY

V Coregio sa neuspokojujeme s priemerom, naším cieľom je byť najlepší. Preto sa neustále rozvíjame a prinášame vylepšenia do služieb, ktoré ponúkame.

“Tešíme sa z dosiahnutých úspechov, no práve neúspechy sú pre nás tým najväčším zdrojom ponaučenia…. Posúvajú nás vpred.”

Nová webová stránka

10. august 2018 │Nitra

Reflektujúc nové technológie ako aj podnety našich zákazníkov sme v auguste 2018 do prevádzky uviedli novú verziu webstránky www.coregio.sk. Veríme, že sa aj vám bude páči a pomôže nám tak lepšie prezentovať našu spoločnosť ako aj služby ktoré ponúkame.

Nová kancelária v Nitre

  1. júl 2018 │Nitra

V júli sme pre vás otvorili novú kanceláriu v Nitre. Nájdete nás na prízemí novozrekonštruovanej  administratívnej budovy v centre mesta na Piaristickej ulici č.1. Parkovanie je možné na stráženom parkovisku priamo oproti budovy. Tešíme sa na vašu návštevu!

Členstvo v Realitnej únii SR

3. marec 2018 │Bratislava

3. marca 2018 sa naša realitná kancelária Domus Real stala členom Realitnej únie Slovenskej republiky. Táto je združením profesionálov, ktorí na realitnom trhu poskytujú klientom prvotriedny servis. Jasnými pravidlami vytvára Realitná únia základy pre efektívnu spoluprácu medzi jej členmi. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia Únie.

“Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy sa nevzdávajte.”

Winston Churchill